MCK Energiteknik AB

Karlsbodavägen 9, 168 67 Bromma → Karta

Tel: 08-603 83 68

Fax: 070-268 15 46

E-post: info@mckenergiteknik.se

Kontaktpersoner

Martin Claesson | Teknologie Magister - Energiteknik

Tel: 070-521 22 01
Fax: 070-268 15 46
E-post: martin@mckenergiteknik.se

Ansvarsområden; Teknisk utredning, Processdesign, Avancerade tekniska beräkningar, Processkartläggning, Driftoptimering, Drift- och underhållsutbildning, Driftsättning

Johan Ekström | Civilingenjör - Maskinteknik

Tel: 070-520 58 10
Fax: 070-268 15 46
E-post: johan@mckenergiteknik.se

Ansvarsområden; Förstudier, Projektering, Upphandling, Projektledning, Underhållskartläggning

Brigitta Claesson | Ekonomi

Tel: 070-797 08 33
Fax: 070-268 15 46
E-post: birgitta@mckenergiteknik.se

Peter Backman | Civilingenjör – maskinteknik med inriktning hållbara energisystem

Tel: 070-520 47 70
Fax: 070-268 15 46
E-post: peter@mckenergiteknik.se

Ansvarsområden; Teknisk utredning, Förstudier, Projektering, Upphandling, Projektledning

Christine Friberg | Projektingenjör – Kraft- och värmeteknik

Tel: 070-520 33 13
Fax: 070-268 15 46
E-post: christine@mckenergiteknik.se

Ansvarsområden; Teknisk utredning, Förstudier, Projektledning

Daniel Bondéus | Civilingenjör - Maskinteknik

Tel: 076-083 97 35
Fax: 070- 268 15 46
E-post: daniel@mckenergiteknik.se

Ansvarsområden; Teknisk utredning, Processdesign, Upphandling, Projektledning, Underhållskartläggning

Alexander Hembjer | Civilingenjör – maskinteknik med inriktning hållbara energisystem

Tel: 070-520 93 10
Fax: 070-268 15 46
E-post: alexander.hembjer@gmail.com

Ansvarsområden; Teknisk utredning, Förstudier, Projektledning

Kontakta oss:

* Namn:
Företag:
Telefon:
* E-post:
* Ämne:
* Fråga: